חוקר פרטי בגידות

מגנום חקירות מספקים שירותי חקירות ומעקבים לכל חלקי הארץ.

אם התעורר אצלכם החשד כי בן או בת הזוג בוגדים כנראה שהגיע הזמן לפתוח בחקירה נכונה שתעזור לכם בחקר האמת.

קרא עוד...

האזנות סתר

מתי נדרשות האזנות סתר והאם הן חוקיות?

כל משרד חקירות באשר הוא נדרש מעת לעת לביצוע האזנות והן מהוות חלק אינטגראלי מהחקירה המתבצעת. לשם כך נעשה שימוש בכלים מתקדמים שיכולים להקליט את השיחה ממרחקים שונים, תוך שהם מוסתרים בחפצים שונים ומשונים.

קרא עוד...

חקירות כלכליות

מגנום חקירות הנו משרד חקירות וותיק ומנוסה, וותק של 30 שנים בתחום החקירות והמעקבים, אנו מתמחים בכל סוגי החקירות והמעקבים, לרבות חקירות כלכליות, לרשותנו ציוד מעקב מתוחכם מאגרי מידע וטכניקות ייחודיות למשרדינו אשר יספקו לך את המידע אותו אתה דורש.

קרא עוד...

חקירות עסקיות ומסחריות

מגנום חקירות הנו משרד חקירות איכותי ומקצועי הקיים מזה 30 שנה , בין תחומי ההתמחות שלנו : חקירות עסקיות ומסחריות, אנו מתמחים באיסוף מודיעין עסקי לקהל לקוחותינו , איתור לקוחות, איתור מתחרים ושותפים עסקיים, איסוף מודיעין ותכניות עסקיות.

קרא עוד...

חקירות פרטיות

 כל מה שצריך לדעת על חקירות פרטיות

החיים האישיים והעסקיים מזמנים לעיתים מצבים מיוחדים שבהם נדרשת חקירה פרטית מטעם משרד חקירות מורשה. יכולה זו להיות בעיה חמורה מול בן הזוג, למשל בעת הליכי גירושין או בחשד לבגידה, בעיה בעסק כמו חשד לגניבה של עובדים או הונאה, צורך בביצוע בדיקת פוליגרף, ועוד שורה ארוכה של מצבים ואתגרים.

קרא עוד...

בלש פרטי

איך לבחור בלש פרטי? יצאנו לבדוק

אם אתם מעוניינים לעקוב אחר אדם מסוים, המחזיק במידע כלשהו אותו תרצו להשיג, בלש פרטי יוכל לעשות עבורכם את העבודה. בלש פרטי למעשה מבצע חקירה  ומעקבים על אותו אדם,  אוסף ראיות, מצלם ומתעד אירועים חריגים וכל זאת כדי להגיע לתוצאות הרצויות.

קרא עוד...