חוקר פרטי ברחובות לחקירות עסקיות ומסחריות

משרדינו, מגנום חקירות מתמחה מזה שנים רבות בתחום החקירות העסקיות והמסחריות, אשר בשנים האחרונות עובר צמיחה מואצת וזוכה לביקוש רב. מדובר באחד התחומים המורכבים ביותר בעולם החקירות המצריך בקיאות רבה, התנהלות נכונה, אסטרטגיה חכמה והיכרות מעמיקה עם הגורמים המעורבים. משרדנו העניק לאורך השנים שירות איכותי למגוון חברות וגורמים בישראל, החל מבדיקות מהימנות בפוליגרף, דרך איתור מתחרים ושותפים, ועד לאיסוף מודיעין ותכניות עסקיות.

מתי יש לפנות אל משרד חקירות?

העולם העסקי והמסחרי הינו מורכב ומסועף, ומערב סכומי כסף בלתי מבוטלים לצד קשת רחבה של שיקולים. על כן, שירותי חוקר פרטי ברחובות לעניינים אלו עשויים להידרש בקשת רחבה של מצבים. כך לדוגמא, עסקים רבים מגיעים לשלב שבו נשקל צירוף של שותף, לרוב בעת צורך בהגדלת המימון עבור התרחבות או המשך פעילות. יחד עם זאת, הכנסתו של גורם נוסף לחברה, אשר לו זכויות משמעותיות בקבלת ההחלטות והנכסים, איננה עניין של מה בכך. יש לוודא כי מדובר בגורם אמין, לאמת את נכונות הצהרותיו, להבין את מצבו הכלכלי לאשורו, ועוד. משרדנו יכול לבצע חקירות במספר כיוונים הבודקים בין היתר אם האדם או קבוצת השותפים הסתבכו בעבר או מסובכים בהווה מבחינה משפטית שעליה לא הצהירו. כמו כן, ישנה חשיבות לבדיקת רקע חברתי ומשפחתי, העלול למצוא למשל כי אדם המדווח על שייכות למשפחה בעלת אמצעים אינו דובר אמת, או למצוא שבמשפחתו קיימים גורמים פליליים או המסובכים בחובות כבדים. מעבר לכך, חשוב מאוד לבחון את מצבו הכלכלי של האדם מבחינת הנכסים המצויים באמתחתו, פעילותו העסקית הנוכחית, חובות והתחייבויות שלו, ועוד.

דוגמא נוספת מגיעה דווקא מהצד, כלומר מצדו של אדם השוקל להצטרף כשותף או כמשקיע בעסק או בארגון מסוים. לעיתים קרובות מדובר בהשקעה של מיליוני שקלים, וגם אם הסכומים נמוכים יותר הם בלתי מבוטלים. הבעיה היא שבעלי החברה נוטים לייפות את מצב הפעילות העסקית באמצעות דיווחים חשבונאיים מפותלים, הצגת תוכניות עסקיות שאינן עולות בקנה אחד עם היכולות, הסתרת התחייבויות והלוואות, תסבוכות משפטיות, וכיוצא בזאת. לאחר ההצטרפות כשותף או כמשקיע והעברת הכסף קשה מאוד לבטל את שנעשה, והדבר כרוך במפח נפש גדול, במאבק משפטי ארוך ומורכב, ובהפסדים כבדים. על כן, פניות רבות אל חוקר פרטי ברחובות עבור חקירות עסקיות מגיעות מאנשים וגופים המעוניינים בנתונים מפורטים ומהימנים אודות העסק שהם מתכוונים להצטרף אליו.

חקירות עסקיות בתוך החברה

עוד תחום מרכזי של חקירות עסקיות ומסחריות מתמקד בנעשה בתוך החברה עצמה. על פי רוב מדובר בחברות הפועלות בתחומים שיש בהם תחרות גדולה, או שמחזיקות במידע רגיש, ועליהן לוודא את אמינות ונאמנות העובדים לארגון. במקרה זה חוקרים פרטיים ממשרדנו יכולים לבצע שורה ארוכה של בדיקות, לרבות שימוש בפוליגרף, למשל כאשר קיים חשד שאחד העובדים מדליף מידע למתחרים, או פועל בצורה אחרת שאינה עולה בקנה אחד עם האינטרסים של הארגון. לשם כך אנו משתמשים במגוון שיטות וטכניקות כגון ציוד האזנה והקלטה מתקדם, דיבוב העובד ללא ידיעתו על ידי חוקרים מיומנים, וכדומה. יש לציין כי לעיתים הבדיקה מראה שמקור הבעיה אינו בעובד אלא דווקא במערכות ממוחשבות ואחרות של הארגון הסובלות מפריצת אבטחה. על כל פנים, עם הנתונים שנאסוף יוכלו בעלי החברה לפעול כראות עיניהם, החל מעימות העובד עם הנתונים, פיטוריו ללא פיצויים, פניה לבית המשפט, או שדרוג מערך האבטחה בארגון.

לפרטים נוספים בנושא ולהזמנת שירותי חוקר פרטי ברחובות, צרו קשר עם מגנום חקירות ב- 052-6559494 או 0507-7566883.

משרדנו:
חנקין 1 , קריית אתא , 2821201