חוקר פרטי בגידות

חוקר פרטי בגידות

מגנום חקירות מספקים שירותי חקירות ומעקבים לכל חלקי הארץ.

אם התעורר אצלכם החשד כי בן או בת הזוג בוגדים כנראה שהגיע הזמן לפתוח בחקירה נכונה שתעזור לכם בחקר האמת.

מגנום חקירות , חוקר פרטי בגידות, יעזרו לכם בגילוי האמת, יש לנו ניסיון של 30 שנה , ציוד מעקבים מתקדם, וחוקרים פרטיים מהשורה הראשונה בארץ.

כל חוקרי המשרד מומחים מקצועיים ומורשים מטעם משר המשפטים לעסוק בתחום.

בשלב הראשוני נעשה שיחת היכרות ונבין את הגורמים לחשדות , משם ניקח את החקירה בידיים לביסוס או הפרכת החשד.

אנו בקיעים אף בנושא המשפטי ויודעים אלו ראיות קבילות ואילו לא על מנת לעזור לכם במידה ותרצו להתגרש.

משרדנו מתחייב לדיסקרטיות מלאה , אין לכם שום סיבה לחשוש, אנו נשמור על זהותכם חסויה ב 100% מהרגע הראשון.

לרשותנו ציוד מעקב מתקדם מהשורה הראשונה בארץ ובעולם , אשר יסייע בחקירה על הד הטוב ביותר.

אנו מספקים שירות חו"ל לקהל לקוחותינו ואין אנו מגבילים את לקוחותינו למגבלות גיגוארפיות.

חוקרי המשרד בעלי ניסיון בחקירות מורכבות תצפיות ואיסוף מידע.

אנו מספקים שירות אישי ואינטימי לקהל לקוחותינו.

חקירות בגידות וגירושין

לעתים כשמתעורר החשד לגבי בן או בת הזוג אין אנו יודעים מה לעשות למי לפנות ואיך להוכיח את האינטואיציות שלנו שאומרות שיש דברים בגו.

אתם שואלים את עצמכם את השאלות :

האם יש לבן הזוג מאהבת?

האם אשתי באמת נשארת בעבודה להשלים שעות?

האם בן הזוג באמת יוצא לפגישת עסקים?

ועוד המון שאלות שיכולות לצוץ במקרה של חשד.

תקופה זו היא בוודאי לא קלה עבורכם וסביר להניח שאתם נמצאים במתח רב, מודע להמשיך לחיות במתח ובחוסר ידיעה ?

חושדים בבגידה של בן או בת הזוג שלכם? חושבים שזה הרגע לפרק את החבילה? אל תטעו ותקבלו את התשובה הנכונה!

אם אתם חושדים בחוסר נאמנות מצד בני הזוג שלכם, עליכם לבדוק האם יש ביסוס לחשדות שלכם, רק משרד חקירות שמעסיק חוקר פרטי מנוסה ומקצועי לבגידות, יוכל להסיר את הספק ולתת לכם את התשובות לשאלות.

חוקר פרטי מבצע מעקבים אחר החשוד בבגידה ומתעד את מהלך חייו השוטף ותוך כדי המעקב הוא מאתר אירועים חריגים שיכולים לעורר חשד. חוקר המבצע מעקב על בגידות יוכל לסייע לכם לאתר התנהגות שאינה נורמטיבית בקרב בן הזוג שלכם ובעצם להציב הוכחות להתנהגות או לאירועים שהוא מנסה להסתיר מכם. לדוגמא, בן זוג שחוזר בשעה מאוחרת מן הרגיל ללא סיבה מוצדקת, אם בן הזוג שלכם חדל מלהתעניין בכם ובקיום יחסים, הוא משקיע רבות במראה החיצוני ומטפח את עצמו מעבר למה שהיה רגיל בעבר או שנראה מאושר בלי סיבה מיוחדת, זו סיבה מוצדקת לחשוד בו.

חשוב מאד שתמשיכו לשמור על שגרת חייכם במהלך החקירה למרות הרגשות המעורבים, על מנת שבן הזוג שלכם לא יחשוד שמבוצע עליו מעקב וכדי לאפשר לחוקר לבצע את עבודתו מבלי לפגוע בפעילות איסוף המידע ועל מנת להשיג ראיות חותכות ומהימנות.

חשוב מאד לאמת את החשדות או להפריך אותן בשביל השקט הנפשי שלכם, כניסה למערבולת של רגשות שליליים יכולה לפגוע בתא המשפחתי, בעיקר אם יש לכם ילדים משותפים. רוב האנשים שבגדו בין באופן חד פעמי או חוזר, לא יודו במעשה ולכן רק חוקר פרטי יוכל לסייע לכם להגיע אל האמת.

חוקר פרטי מקצועי בתחום הבגידות יבצע תכנון מוקדם של מהלך החקירה הכולל עבודה הכנה כדי להתכונן למהלכים השונים אותם יצטרך לבצע. ישנם מקרים בהם יצטרף אליו חוקר נוסף או יותר, תלוי בהתמחות של כל אחד מהם. חשוב לדעת שתכנון מוקדם של מהלך החקירה יוביל לתוצאות טובות יותר ואמינות יותר מבלי להיחשף.

מתי לפנות למשרד חקירות?

אם אתם חשים שבן הזוג שלכם אינו נאמן לכם, אתם חשים פגועים ממעשה בגידה שנעשה כלפיכם ואתם חושבים להשתמש בשירותי חוקר פרטי המומחה בבגידות עשיתם את הצעד הנכון. מומלץ שתבדקו את משרד החקירות אליו אתם פונים, כך שתקבלו שירות אמין, מקצועי , מבעלי ניסיון בתחום.

חוקר פרטי מקצועי יודע לבצע טקטיקות מיוחדות ובעל יכולות תמרון במצבים מפתיעים, כדי לנהל את החקירה על הצד המקצועי ביותר. חשוב שהחוקר הפרטי יבצע את החקירה על פי החוק, למשל תצפיות אחר האדם החשוד, הוא יידע להשתמש במכשירי האזנות סתר וציתות רק כאשר הדבר מותר ולכן יש חשיבות רבה לבחירה בחוקר פרטי מקצועי שיודע את החוקים ומודע למגבלות החוק במהלך עבודתו.

בגידה הינה עילה לגירושין, אך כדי להגיע להחלטה הזו, כדאי לפנות למשרד חקירות כדי לאמת את החשדות טרם ההחלטה הקשה שעליכם לקבל.  אם בני הזוג נמצאים כבר בהליך גירושין ואחד הצדדים מסתיר את מהלך חייו ופעולותיו, גם במקרה זה כדאי לשכור את שירותיו של חוקר פרטי שיוכל לחשוף את הפעילות הסמויה של בן הזוג החשוד במעשה וכדי לבסס ראיות והוכחות עבור בן הזוג שנמצא בצד השני, הצד הפגוע. גירושין הם דבר קשה מאד לשני הצדדים, גם בהיבט האישי וגם בהיבט הכלכלי, חוקר פרטי יוכל לבצע מעקבים אחר בן הזוג כדי לאתר העלמות של רכוש משותף. למשל יש חוקרים שמתמחים באיתור רכוש ומקורות פרנסה שאחד מבני הזוג מנסה להסתיר.

מומלץ לפנות לחוקר פרטי לפני שהיחסים יגיעו למצב הרסני ותצטרכו לפתוח תיק לגירושין. תוכלו לבסס את החשדות שלכם, לאמת או להפריך אותן וכך תוכלו להציל את מערכת היחסים  ואת הנישואים שלכם. החקירה מתבצעת באופן דיסקרטי לחלוטין, כך שבן הזוג לא יוכל לחשוד שמישהו מבצע מעקב אחריו, כמובן תוך שמירה על הדיסקרטיות שלכם. 

שימוש בטכנולוגיה מתקדמת

חוקרים פרטיים משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת כדי לבצע את המעקבים הסמויים על בן הזוג החשוד במעשה הבגידה. למשל התקנה של מצלמות נסתרות, שימוש במכשירי GPS, ציוד מיוחד לצילום לילי, הצמדת מכשירי ציתות והאזנות סתר ועוד. שימוש בטכנולוגיה מתקדמת מסייע למשרד החקירות לתת תוצאות מהימנות יותר ומהירות עבור הלקוחות.

למה אנחנו?

במשרדנו מגנום חקירות עוסקים בכל סוגי החקירות, אנחנו נמצאים בחיפה. למשרדנו ניסיון מעל 10 שנים בתחום החקירות והמעקבים, לרשותנו מאגרי מידע ומעגל קשרים רחב המאפשר לנו לבצע את החקירות בהצלחה רבה. החוקרים שלנו נמצאים בשטח בפריסה ארצית וגם בחו"ל. משרדנו פועל בהתאם לרישיון של משרד המשפטים, התקינה הישראלית והבינלאומית.

אז אם עולה אצלכם החשד, אל תהססו ותפנו אלינו למגנום חקירות עוד היום, כדי שתקבלו את התשובות לשאלות החשובות, מבלי שתצטרכו לוותר על אמינות ומקצועיות. אנחנו כאן בשבילכם, עם צוות חוקרים פרטיים מומחים בתחום ונשמח לתת לכם שירות אישי, אדיב, מקצועי ואמין תוך שמירה על סודיות מובטחת.

מגנום חקירות ישמחו לעזור לכם להגיע לאמת על הצד הטוב ביותר והנכון ביותר.

נוכל לעזור לכם להכין ראיות קבילות, ייעוץ , וחקירה על הצד הטוב ביותר.

כמו כן אם תרצו לדעת מידע מסויים על בן זוג פוטנציאלי , מגנום חקירות ישמחו לעזור.

מגנום חקירות משרד חקירות בחיפה ובצפון שירות אישי איכותי ומקצועי, נשמח לעמוד לשירותכם לכל שאלה.